JULES GAUTRET XO

JULES GAUTRET XO

Šis labi sabalansētais izcilais konjaks, ko izgatavo pēc tradicionālām Šarantas metodēm, ir ideāls pavadījums dzīves neaizmirstamākajos brīžos. To vislabāk baudīt kā pēcpusdienu dzērienu, un tas izceļas ar ārkārtīgu dziļumu, komplicētību un izsmalcinātību.
Jules Gautret 3ème Millénaire 2013. gadā ir ieguvis Lielo zelta kvalitātes balvu (Grand Gold Quality Award) no neatkarīgā kvalitātes kontroles institūta Monde Selection – augstāko šīs iestādes atzinību. Krāsa: brūna, intensīva, dzintarkrāsa ar zelta atspīdumiem.
Buķete: atraktīva, pārsteidzoša buķete, kas izceļas ar maigiem riekstu, žāvētu augļu un ozolkoka aromātiem ar vaniļas pieskaņu. Garša: izcils raksturs ar labu ilgumu, komplicētām augļu un ozolkoka notīm un lielisku līdzsvaru starp maigumu un stiprumu.
Kopējais iespaids: pateicoties tās smalkajām līnijām un platajam kakliņam ar snīpi, oriģinālā 70 cl «Kheops» karafe piešķir XO Troisème Millénaire ļoti daudz greznības. Uz izliektās karafes virsmas ir uzdrukāts dzejolis franču valodā, kas izskaidro šī konjaka nosaukumu.

ZīmolsUnicognac
IzcelsmeFrancija, Cognac, Jonzac
Alkohola saturs40%
Tipums70 cl
Svītru kods70 cl/3044421620239
Iepakojuma informācija70 cl/6 pud.kastē
Apskatīt vairākwww.unicognac.fr

Uzmanību! Pārmērīga alkohola lietošana var kaitēt veselībai.