VANA TALLINN Signature

VANA TALLINN Signature

Vana Tallinn Signature tiek pildīts pudelēs ar rokām un iezīmē jubileju – Igaunijas slavenākā liķiera Vana Tallinn simt miljonās pudeles izgatavošanu. Pateicoties savai īpatnējai garšas bagātībai un meistaru apņēmības vairākām desmitgadēm, tam piemīt franču konjaka un Vana Tallinn samtainā burvība – tas ir liķieru mākslas darbs patiešām īpašiem brīžiem.

Vana Tallinn Signature tiek piegādāts karaliskā stikla pudelē, kas papildina kopējo Vana Tallinn līnijas stilu. Kvadrātveida forma ir iedvesmota ar Tallinas vecpilsētas sienām un bruģakmeņiem, savukārt caurspīdīgā etiķete priekšpusē ļauj redzēt leģendāro pilsētas siluetu pudeles aizmugurē. Vana Tallinn Signature ir pieejams arī atvērtā dāvanu kastē, kas izskatās pēc gleznas rāmja. Rezultāts aizrauj elpu – īsts liķieru mākslas darbs!

Vana Tallinn Signature ir tumši brūns, ar maigu sarkanu nokrāsu, buķeti no citrusaugļiem, garšvielām un konjaka ar karameles notīm, kas ir nojaušamas tā garšā un smaržā. Tas viss saplūst harmonijā – darinātā ar rokām. Aromātā ir jūtama vaniļa un garšvielas. Garša ir viegli pikanta, ar vaniļas apakštoņiem un saldi pikantu pēcgaršu.

Seko arī

Facebook 

Instagram

ZīmolsLiviko
IzcelsmeIgaunija
Alkohola saturs40%
Tipums50 cl
Svītru kods50 cl/4740050004646
Iepakojuma informācija50 cl/4 pud.kastē
Apskatīt vairākvanatallinn.eu
Kalorijas 100ml/kcal349

Uzmanību! Pārmērīga alkohola lietošana var kaitēt veselībai.