SALON Le Mesnil 2007

SALON Le Mesnil 2007

Iznirstot no pagraba tumsas, Salon 2007 šampanietis uzmirdz kā sapnis, kas beidzot ir piepildījies.
Salon 2007 ir satriecošs, tā dažādās šķautnes viz kā dimants. Bet tā ir pavisam cita veida gaisma – tā nav silta gaisma, bet drīzāk atgādina baltās nakts gaismu, kas lēnām aizkavējas pēc skaista sapņa un liek jums peldēt viegli un sapņaini kā spalviņai visas dienas garumā. Šī ir diženuma gaisma, kolosālu projektu gaisma, kas novesta līdz simfonijas grandiozā fināla beigām – jutekliskums, dziļums, izsmalcinātība, tas viss darbojas perfektā unisonā.
Arī 2007. gadā Salon šampanietis ir noslēpumaina parādība – bagātīgu vīnogulāju dāvana, cilvēka roku darbs, gars, meistarība un tā īpašā izcelsme.

KATRA SALON RAŽA IR UNIKĀLA UN ATŠĶIRĪGA

Salon raksturo tā absolūtā unikalitāte: vienīgi Chardonnay šķirne; vienīgi Côte des Blancs teruārs; vienīgi Le Mesnilsur- Oger vīnogu audzēšanas ciemats; vienīgais ražas novākšanas gads. Katra vīnogu raža ir unikāla, un tikai ražu, kas ievākta labākajos šampanieša gados, var uzskatīt par vintāžu. Katrs Salon gads iemieso perfektu sapni, cienot dabu un zemi. “Elever un vin” – šī īpašā franču vīna “kultivēšanas” koncepcija, kas patiesībā ir izglītošanās un izsmalcinātības izpausme, kas respektē un ciena katra vīna individualitāti un īpašības. Vīna maksimālā potenciāla atraisīšana ir Salon darbinieku galvenais uzdevums. Mirdzot gluži kā īstam eņģelim, Salon 2007 šampanietis sniedz mums priekšstatu par tā nākotnes izsmalcinātību, izstarojot gaismu un skaistumu.

2007. GADS ŠAMPAŅĀ, PŪŠOT KARSTIEM UN AUKSTIEM VĒJIEM

Pēc maigas ziemas aprīlis bija burvīgs, un ziedēšana bija nevainojama. Jūnijs un jūlijs atnesa garas saulainas vasaras dienas, kuru atskaņas bija jūtamas krītainajā augsnē un kas nodrošināja nepieciešamo atlikušo siltumu vēsajam augustam. Kamēr daba joprojām ir mūsu pusē, saprātīgs lēmums būtu nekavējoties novākt ražu, bet, no otras puses vienmēr ir svarīgi saglabāt… pacietību! Un tad sāka spīdēt saule, radikāli mainot spēles apstākļus, visu apkārt esošo uzlādējot ar gaismu un enerģiju. Kad nepastāvīgā sezona beidzās, vīna dārzos bija pilnībā nogatavojušās vīnogas pietiekamā daudzumā. Iegūtā vīnogu misa bija mēreni bagāta ar cukuru, ar izslacinātu skābumu līdzsvara nodrošināšanai. Un tad pienāk brīnuma radīšanas laiks.

BAUDOT SALON 2007 ŠAMPANIETI, JUMS LIKSIES, KA DZERAT PAŠU GAISMU

Salon 2007 šampanietis nekavējoties piesaista uzmanību ar savām bālajām nokrāsām; vēsas gaišas krāsas, kas dzirkstī citrona un zaļumu nokrāsā. Burbuļi ir smalki un ātri – tā dinamiskajā gaismas enerģijā slēpjas pati Salon 2007 būtība. Glāzē aromāti veido kustīgu fonu, svaigu un spilgtu kā saullēkts: citrons, laims, juzū, zaļais ābols. Šo krāšņo buķeti vēl papildina neuzbāzīgs “kūpinātas” tējas un uz mitra akmens novietotu zaļumu pieskāriens. Garšā svarīgākais ir dzēriena būtība un tīrība – uzmanības centrā ir Le Mesnil teruārs ar savu stingro un akmeņaino raksturu. Elektrizējoša sajūta, kas izplatās pa visu ķermeni. Ja tas tiks uzglabāts pagraba tumsā un pēc tam iznests gaismā, Salon 2007 atraisīsies gluži kā mirgojoša ziemeļblāzma.

ĒDIENI, KAS SADER AR SALON 2007 ŠAMPANIETI – MEKLĒJIET ATBILDI TĀ SVAIGUMĀ UN GAISMĀ!

Jūras un dziļi okeāni ir īsta dārgumu krātuve, kas ideāli saskan ar mirdzošā Salon 2007 būtību. Jebkādā veidā pagatavotas austeres – gan svaigas, gan gratīnē, gan putu veidā… Omāri mīklā, jūras asara tartars vai seviče. Ķemmīšgliemenes, kas sekundi apceptas pannā, ir izcili piemērota delikatese. No sātīgākiem ēdieniem var minēt 24 mēnešus izturētu comte vai brī sieru ar trifelēm, kas, baudīts kopā ar Salon 2007 šampanieti, būs gluži kā svētku uguņošana.

ZīmolsChampagne Delamotte A.S. Societe
IzcelsmeFrancija
Alkohola saturs12 %
Tipums75 cl
150 cl
Svītru kods75 cl/3418760013333
150 cl/3418760000906
Iepakojuma informācija75 cl/6 pud.kastē
150 cl/1 pud.kastē
Apskatīt vairākwww.https://www.salondelamotte.com/

Uzmanību! Pārmērīga alkohola lietošana var kaitēt veselībai.