Liviko Latvijā

Mūsu kompānija ir dibināta 1992. gadā ar nosaukumu L.I.O.N. & Ko un šodien tā ir pazīstama kā SIA LIVIKO – viens no lielākajiem alkoholisko dzērienu importētājiem un vairumtirgotājiem Latvijā.

2007. gada oktobrī SIA LIVIKO kļuva par Igaunijas nacionālā kvalitatīva alkohola ražotāja sastāvdaļu, kas pašlaik darbojas visās trīs Baltijas valstīs – Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.

Veiksmīgi strādājot Latvijā vairāk kā 25 gadus, mūsu kompānija ir ieguvusi uzticama, noturīga un atbildīga partnera un piegādātāja reputāciju. Mums ir uzticēts pārstāvēt vietējā tirgū daudzus pasaules lielākos alkohola zīmolus – Bacardi, Martini, Remy Martin, Cointreau, Bombay, Botanist, Metaxa, St. Remy, Nemiroff, Grey Goose, Baron Otard un citus.

Paralēli mūsu importa klāstam mēs veiksmīgi attīstām Latvijā arī LIVIKO zīmolus, ieskaitot liķieri Vana Tallinn, degvīnu Viru Valge, džinu Crafter’s, rumu Caribba, kā arī produktus, kas tika radīti īpaši Latvijas patērētājiem: degvīnu Namejs, brendiju Francuzskij Aist, alkoholiskos dzērienus Atlantis un Caritel.

SIA LIVIKO importēto vīnu sortiments arī ir visai ievērojams. Vīnu izlase, kas iekļauj vairāk nekā 400 nosaukumus, aptver lielāko daļu labi zināmo vīnu ražotājvalstu, un to augstu vērtē vīnziņi un vīna eksperti. Lai padarītu mūsu vīnu kolekciju draudzīgāku klientiem, esam atlasījuši labas kvalitātes vīnus par izdevīgām cenām zem jumta zīmola Nautimus, kas pats par sevi ir vīna tirgū atzītu vīnziņu uzticama rekomendācija.

Līdztekus stipro alkoholisko dzērienu un vīnu ražošanai un izplatīšanai mēs ražojam un izplatām arī dzērienus ar zemu alkohola saturu un bezalkoholiskos dzērienus. Mūsu plašajā ražojumu klāstā ir arī ūdens, limonādes un toniki.

SIA LIVIKO izplatīšanas struktūra ir viena no plašākajām Latvijā: mūsu produkciju var atrast ne tikai lielākajās mazumtirdzniecības ķēdēs, bet arī mazās reģionālās tirgotavās visā valstī. Mūsu HoReCa komandas izcili paveiktā darba rezultātā arī labākie Latvijas restorāni, bāri un naktsklubi piedāvā saviem klientiem mūsu produktus plašā izvēlē.

Kompānija LIVIKO kā daļa no vienas no Igaunijas veiksmīgākajām industriālo un tirdzniecības investīciju grupām – NG Investeeringud, ir starptautisks uzņēmums, kas novērtē kvalitāti, tradīcijas un atbildīgu alkoholisko dzērienu patērēšanu.

Mūsu domāšanas veids: jebkurā dienā un jebkurā vietā būt vislabākajiem!

Uzmanību! Pārmērīga alkohola lietošana var kaitēt veselībai.