2018. gada labākā Igaunijas alkoholiskā dzēriena titulu ieguva AS Liviko ražotais džins Crafter’s Aromatic Flower. 26.04.2018

“Ražojot Crafter’s Aromatic Flower Gin, Liviko džina meistari ir parādījuši pasaules līmeņa meistarību” teica AS Liviko izpilddirektors Janek Kalvi. “Tā īpašais aromāts, garša un krāsu mainošs efekts neatstāja vienaldzīgus pasaules dzērienu ekspertus. Unikāls džins ir ļoti labi pieņemts paterētāju vidū Igaunijā un veiksmīgi startē pasules tirgos.”
Liviko sāka ražot Crafter’s Aromatic Flower džinu 2017. gada rudenī un tagad produkts tiek eksportēts uz 16 valstīm.

Galvenā CRAFTER’S Aromatic Flower Gin – izvilkums no maigām, smaržīgu mežrozīšu ziedlapiņām satur dabīgo pigmentu, kas piešķir džinam zeltaino krāsu, bet kad klasiskajā kokteilī džins savienojas ar toniku, padara kokteili maigi rozā krāsā.
Džina ražošanā izmantota unikālu, 12 rūpīgi atlasītu aromātisko garšaugu kombinācija, kas panāk bagātīgu un maigu garšu. Destilācija notiek ar Pot Still metodi. Šī džina ražošanai tika izmantoti, tipiski Igaunijas piekrastei, ziedi, mežrozītes un vīgriezes, kas spilgti izceļas ar savu aromātu. Saldenā ziedu nokrāsa apvienojas ar apelsīna miziņas un kadiķa niansēm, piešķirot džinam noapaļo, sulīgu un nedaudz savelkošu garšu.

Lai pagatavotu krāsu mainošo kokteili- Crafter’s Aromatic Flower Signature- piepildiet glāzi ar ledu, ielejiet Crafter’s Aromatic Flower džinu un toniku. Samaisiet, kamēr kokteilis kļūst rozā krāsā. Dekorējiet ar apelsīna daiviņu.

 

Uzmanību! Pārmērīga alkohola lietošana var kaitēt veselībai.