Crafter’s Gin veiksmīgi tiek prezentēts pasaules tirgū 05.11.2018

Crafter’s Gin jaunums – Aromatic Flower maģiskais džins, pirmo reizi tika noprezentēts 2017. gada TFWA izstādē Kannās. Produkta sastāvā ir 12 rūpīgi atlasīto aromātisko garšaugu kombinācija, kas, lai panāktu bagātīgu un maigu garšu, tiek destilēta ar Pot Still metodi. Šī džina ražošanai tika izmantoti, tipiski Igaunijas piekrastei ziedi, mežrozītes un vīgriezes, kas spilgti izceļas arī aromātā.

LIVIKO stenda apmeklētāji uzzināja par jauna produkta veiksmēm starptautiskajā arēnā – pašlaik Crafters džini pieejami vairākos Eiropas lidostās  – Frankfurtē, Berlīnē, Vīnē, kā arī daudzos eksotiskos ceļojumu galamērķos – Kuala Lumpur, Džakarta, Sidneja.

Crafter’s Gin “ģimene” ir London Dry un Aromatic Flower džini. Šos produktus nelielās partijās ražo no dabīgām izejvielām Igaunijā, LIVIKO rūpnīcā. Katra pudele tiek apstrādata ar rokām.

Crafter’s London Dry Gin Nr. 23 recepte, bija veidota ilgā un rūpīgā darba rezultātā, 2015 gadā. Džina receptes pamatā ir apstrādāta ar rokām, Igaunijā izaudzēta ekoloģiski tīra veronika, kas kopā ar kadiķa ogām un fenheļa sēklām veido spilgtu, puķainu garšu un aromātu. Vienā partijā tiek saražotas 5000 pudeles. Zīdaini-zilas pudeles tiek izrotātas ar augu motīviem, kas papildus parāda izejvielu dabīgumu un ražotāja meistarību.

Uzmanību! Pārmērīga alkohola lietošana var kaitēt veselībai.